اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :

جاوید رضایی

photo_2016-09-24_00-13-26

اول مهر ماه سال ۱۳۵۳  در شهر هنر پرور لشت نشاء در خانواده ی هنر دوست و عاشق موسیقی به دنیا امد . از همان دوران کودکی  علاقه ی بسیار به موسیقی  داشت و از سن ۵ سالگی نواختن نی لبک را شروع کرد, در سن ۷ سالگی با نواختن ویولون آشنا شد و نزد اساتیدی چون : بابا شکوری, بهمن شکیبی , منوچهر ویسانلو واستاد غلامرضا امانی متلمذ شد و دوره های مختلف نوازندگی ویلن ایرانی و کلاسیک را نزد این اساتید مضغول به فراگیری بود .

از سال ۱۳۷۴ برای اجرا و ضبط قطعات موسیقی صدا سیما گیلان همکاری داشته و در اجرای  برنامه های زنده شبکه باران  نظیر برنامه وارش ( سال ۸۵ ) , برنامه ی بهار نارنج  ( سالهای ۹۲و ۹۳  ) , برنامه الله تی تی ( سال ۹۳ ) و اجرای کنسرت های پیشکسوتان  موسقی گیلان نظیر استاد ناصر مسعودی , استاد امانی  و  …. همکاری داشته است .

در سال ۱۳۷۴ از دانشگاه تربیت معلم فارغ التحصیل شده و به استخدام سازمان اموزش و پرورش در امد و همچنین در سال ۱۳۷۹ در رشته مترجمی زبان  از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شد و هم اکنون بعنوان دبیر زبان  انگلیسی مشغول به خدمت می باشند .

از سال ۸۲ در اموزشگاهای سطح استان گیلان مشغول به فعالیت و تدریس موسیقی می باشند و همچنین مدرس ویولن آموزشگاه موسیقی آونگ هستند.

 

photo_2016-09-24_00-13-53

دیدگاهتان را بنویسید