اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :

مجتبی قربانی

JVA_9921

زندگی نامه

مجتبی قربانی به تاریخ ۲۱ مهر ۱۳۶۶ ، در رشت و خانواده ای هنرمند و هنر دوست بدنیا آمد. پدر بزرگش ( محمد قربانی ) نوازندۀ ویولن ، تنبک ، آکوردئون بود و پدرش ( احمد قربانی ) مدیر مسئول آموزشگاه موسیقی آونگ ، نوازنده و مدرس ساز های پوستی است و همچنین وی با تشویق های دلسوزانۀ مادرش انگیزۀ بسیار زیادی برای یادگیری هنر موسیقی پیدا کرد.

1

کودکی مجتبی قربانی در حال نواختن تنبک ( اوایل دهۀ ۷۰ )

تنبک و ساز های پوستی

وی آموزش تنبک را از ۷ سالگی نزد پدرش ( احمد قربانی ) آغاز نمود و از سن ۹ سالگی علاقه مند به دیگر ساز های پوستی همچون ( تمپو عربی و درامز ) شد ، بعدها از محضر اساتید دیگر همچون آقای سعید هدهدی و سُرنا آذرپیرا در تکنیک نوازی تنبک بهرۀ فراوان برد.
در دوران تحصیل در گروه موسیقی دانش آموزی به سرپرستی آقای مهران خدا پرست به عنوان نوازندۀ تنبک مسیر هنری را بصورت جدی ادامه داد و در کنسرت های اُرگانی ، اجراهای متعددی داشت.

FB_IMG_1446623354954

اجرای کنسرت دانش آموزی ( اواخر دهۀ ۷۰ )

گیتار کلاسیک

زمانی که پدرش در سال ۱۳۸۰ آموزشگاه موسیقی آونگ را تاسیس کرد ، وی در سن ۱۶ سالگی علاقۀ وافری به ساز گیتار پیدا نمود و آموزش گیتار را نزد آقای بهزاد فرامرز و بعد نزد آقای سهراب فلک انگیز شروع کرد و بعد ها بصورت خود آموز این مسیر را ادامه داد و هم اکنون به آموزش گیتار کلاسیک در آموزشگاه موسیقی آونگ مشغول است.

وی در کنسرت های تلفیقی به عنوان نوازنده ی گیتار از جمله ماه و مهجور به سرپرستی آرش عشقی در سال ۸۵ و گروه های شخصی دیگر فعالیت داشت .

گیتار بیس ( باس )

اواخر سال ۱۳۸۸ در آغاز یادگیری گیتار بیس ، مدتی آموزش این ساز را نزد آقای بابک ریاحی پور گذراند و بعد ها در مستر کلاس های نوازندگان مشهور ایتالیایی ( Federico Malaman ) و ( Pippo Matino ) شرکت کرد و هم اکنون به آموزش و تدریس این ساز فعالیت دارد.

در سال ۹۲ و ۹۳ کنسرت هایی با آرش عشقی در ژانر موسیقی تلفیقی و تئاتر به عنوان نوازندۀ گیتار بیس داشت که با حضور هنرمندان برجستۀ کشور از جمله : بهزاد فراهانی ، حمید ابراهیمی ، سارا خوئینی ها و رزیتا غفاری برگزار شد.

اجرای موسیقی تئاتر ” عروسک کاغذی “

aroosake kaghazi 1

aroosake kaghazi 2

وی در سال ۱۳۹۴ به عنوان نوازندۀ گیتار بیس در مسابقات Iranian Drum & Bass – Play Along مقام اول را در کشور کسب نمود.

1432670065__f8a6470

اجرا در سالن سرنا تهران

ویدیوی فستیوال

festival

فعالیت های هنری

  • نوازندۀ گیتار بیس گروه آکرووایا ( Acrovaya ) که با اخذ مجوز از ادارۀ فرهنگ و ارشاد تهران در حال ضبط اولین آلبوم رسمی خود می باشند.
  • فعالیت و ضبط ویدیو های شخصی در صفحۀ اینستاگرام : Mojtaba.Bass
  • عضو خانۀ هنرمندان ایران و انجمن هنرمندان گیلان
  • همکاری با هنرمندان و شاعران مطرح استان
  • صدابردار استودیو ضبط آونگ
  • آهنگساز و تنظیم کننده

 

جدیدترین ویدیوی مجتبی قربانی به اسم ” Quite Firm “

quite-firm

 ویدیوی نوازندگی مجتبی قربانی به اسم ” Bass Machine “

Bass Machin Pic

ویدیوی نوازندگی گیتار بیس به اسم Dr.Mike توسط مجتبی قربانی

Dr Mike Moj

ویدیوی آهنگ Run Away توسط مجتبی قربانی و عادل روحنواز

Run away

دیدگاهتان را بنویسید